Dzień dobry! Sierpień już prawie za nami a ja mam dla Was drugie denko na blogu. Wiem, że w tym miesiącu już nie zużyję większej ilości kosmetyków, dlatego mogę Wam pokazać jak wyglądają zdenkowani w sierpniu.
Zaczynając od lewej:
1. Balea Trend it up - ochronny spray do włosów. Recenzja. Kupię ponownie.
2. BingoSpa Szampon arganowy - fajny, niedrogi szampon, szykuję o nim recenzję. Kupię ponownie.
3. Marba Dry shampoo - suchy szampon o którym już pisałam. Recenzja. Nie kupię ponownie.
4. Garnier Fructis Oil Repair - odżywka, która w odróżnieniu od szamponu nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Nie kupię ponownie.
5. Garnier Płyn micelarny - chyba nie muszę pisać, że to mój zdecydowany faworyt! Recenzja Kupię ponownie.
6. A-Derma Żel pod prysznic - miał dziwną, ciężką konsystencję. Nie kupię ponownie.
7. Fa NutriSkin - przyjemny żel pod prysznic o przepięknym i bardzo kwiatowym zapachu. Kupię ponownie.
8. Balea Deospray - miał zbyt wiśniowy zapach, aż wręcz odpychający, po chwili już zupełnie nie było go czuć. Nie kupię ponownie
9. BeBeauty Zmywacz do paznokci - zawsze gdy jestem w Biedronce trafia do koszyka, niezbędny dla każdej lakieromaniaczki. Kupię ponownie.
No i tak się to prezentuje w sierpniu. Jest kilka dobry i godnych polecenia produktów, trafiły się i takie, które do mnie nie przemówiły i nie zagoszczą u mnie na dłużej.
Znacie coś z zaprezentowanego denka?
Podzielcie się ze mną koniecznie jaka jest Wasza opinia na temat tych produktów.
Pozdrawiam :*
Patrycja
Micel garnier to mój ulubieniec, zmywacz z biedronki jest w porządku, a szampon z bingo zamierzam wypróbować, bo ostatnio widziałam go w tesco :)
OdpowiedzUsuńNo ładnie Ci poszło! Ja mam ten micel z Garniera
OdpowiedzUsuńGarniera też sobie chwalę ! <3
OdpowiedzUsuńNic z Twojego denka nie miałam :)
OdpowiedzUsuńMam ochotę wyprobowac ten suchy szampon z Biedronki :) czytałam też pozytywne opinie o nim :)
OdpowiedzUsuńznam tylko micel z garniera, do którego już nie wrócę ;/
OdpowiedzUsuńGarniera bardzo lubię :)
OdpowiedzUsuńZmywacz do paznokci również uwielbiam! :)
OdpowiedzUsuńWidzę, że sporo kosmetyków się u Ciebie nie sprawdziło ;/
OdpowiedzUsuńPłyn micelarny z garniera uwielbiam :)
OdpowiedzUsuńŁadnie, uwielbiam odżywki z Garniera:)
OdpowiedzUsuńMam tę odżywkę Garnier i też nie robi na mnie większego wrażenia, dużo lepsza jest Goodbye Damage :)
OdpowiedzUsuńNie miałam żadnego kosmetyku :)
OdpowiedzUsuńWłaśnie używam tego szamponu z BingoSpa :)
OdpowiedzUsuńTeż uwielbiam ten płyn micelarny! :-)
OdpowiedzUsuńPłyn micelarny uwielbiam! :) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńhttp://collarsmakeup.blogspot.com/
Kusi mnie właśnie ten szampon z BingoSpa, czekam na recenzję :)
OdpowiedzUsuńZnam i bardzo lubię zmywacz do paznokci ;)
OdpowiedzUsuńspray do wlosów super : ) pozdrawiam kochana : )
OdpowiedzUsuńPłyn micelarny od Garniera i żel pod prysznic FA- baaardzo lubię ;-)
OdpowiedzUsuńTak głośno o tym płynie micelarnym z Garniera a ja go jeszcze nie miałam :D
OdpowiedzUsuńładne denko :)
OdpowiedzUsuńOo musze wypróbować ten spray do wlosow :)
OdpowiedzUsuńKlikniesz w linki w nowym poście będę wdzięczna ;))
Znam 3 produkty z Twojego denka: zmywacz - lubię i kupuję praktycznie zawsze ten sam, micelek fajny ale bez szału u mnie, a suchy szampon dopiero od niedawna testuje :)
OdpowiedzUsuńNie znam żadnego z tych produktów. Dużo czerwonego w tym miesiącu :P
OdpowiedzUsuńNiestety nie znam tych produktów
OdpowiedzUsuńMi ten zmywacz z Biedry strasznie przesusza paznokcie i skórki. Wolę ten z Isany :)
OdpowiedzUsuńznam płyn z Garniera i lubię :)
OdpowiedzUsuńDobre denko! :D Także uwielbiam micel z Garniera i żel pod prysznic z Fa ;) Są cudne :) Co do zmywaczy z biedronki? Uhm, ostatecznie kupuję, zdecydowanie wolę te z gąbeczką :)
OdpowiedzUsuńBalea Deospray ja uwielbiam kokosowy! :D
OdpowiedzUsuńA za to uwielbiam ta odżywkę z Garniera :) każde włosy inne :) mój ulubiony micel z Garniera :)
OdpowiedzUsuńBardzo lubie ten płyn miceralny z Garniera i osobiście zużyłam już kilka buteleczek. :) Miałam też szampon z tej serii Fructiss, ale zupełnie się u mnie nie sprawdził i miałam po nim łupież :/ Natomiast ten zmywacz z Biedronki jest super i bardzo go lubie :)
OdpowiedzUsuńGarnierka uwielbiam, to chyba micel idealny, mam drugie opakowanie - dopiero, bo jest duży i wydajny moim zdaniem :)
OdpowiedzUsuńSpota ilość! Ja zawsze zużyte opakowania wyrzucam od razu, ciekawe jak u mnie by to wyglądało ;)
OdpowiedzUsuńNa szampon z bingospa arganowy możliwe,że się skuszę;)
OdpowiedzUsuńU mnie ta odżywka z Garniera sprawdza się bardzo dobrze :)
OdpowiedzUsuńGratuluję denka! :)
OdpowiedzUsuńMam obecnie miniaturkę płynu micelarnego z Garniera, i choć jestem fanką Biodermy, to Garnier pozytywnie mnie zaskoczył :)
Ja bardzo nie lubię zmywaczy z Biedronki. Okropną krzywdę zrobił moim dłoniom. Nigdy więcej nie zdradzę mojej Isany :)
OdpowiedzUsuńMicel z Garniera jest też moim ulubieńcem :)
OdpowiedzUsuńMi się odżywka Garniera podobała.
OdpowiedzUsuńGratuluje zużyć, nie miałam jeszcze żadnych kosmetyków za prezentowanych przez ciebie, ale już od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem kupna płynu micelarnego z Garniera :)
OdpowiedzUsuńTez uwielbiam micela z Garniera i na razie nie zamienię go na żaden inny ;)
OdpowiedzUsuńUwielbiam płyn micelarny z Garniera :) Wracam do niego zawsze :)
OdpowiedzUsuńChyba nie miałam nic z tych rzeczy, ale spray Balea bardzo mnie zaciekawił :)
OdpowiedzUsuńRównież używam ten płyn z garniera :) Chciałam spróbować tej odżywki, ale chyba zrezygnuję :/
OdpowiedzUsuńhttp://fashionismywold.blogspot.com/
Też uważam, że suchy szampon Marba to porażka kosmetyczna.
OdpowiedzUsuńW sumie nie znam chyba niczego... Trochę ich wykończyłaś ;)
OdpowiedzUsuńZ Twojego denka mam obecnie Garnier Fructis Oil Repair-nie jestem z niej zadowolona,bo obciąża moje włosy-też raczej nie kupię i BeBeauty Zmywacz do paznokci-fajny zmywacz,tani,nie cuchnie :D
OdpowiedzUsuńTeż mi nie przypadł do gustu szampon Marba Dry shampoo
OdpowiedzUsuńGarnier Fructis Oil Repair - miałam chyba kiedyś szampon. Nic nie pomógł, nic nie zaszkodził. To chyba dobrze, nie?
OdpowiedzUsuń