13 marca 2019

O TYM GDZIE BYŁAM, JAK MNIE NIE BYŁO. CZYLI ŚLUB I MIESZKANIE STĄD TO CAŁE ZAMIESZANIE! :)

Witajcie! Już myślałam, że się tu nie spotkamy. Minęło już sporo bo 10 miesięcy od kiedy napisałam ostatni post na blogu. Dziś coś natknęło mnie, żeby tu wejść i podzielić się z Wami tym, co się u mnie działo przez ostatni czas. Jeśli jesteście ciekawi zostańcie ze mną :)

Choć na IG jestem zwykle aktywna tutaj troszkę zabrakło mi czasu na regularne pisanie. Odpuściłam na czas przygotowań do ślubu. Te pochłonęły mój wolny czas totalnie... Wybór zaproszeń, dodatków, ustalanie wszystkich najdrobniejszych szczegółów... Wszystkie Panie chwilę przed i po ślubie dokładnie wiedzą jak to wygląda. Nasz Wielki Dzień odbył się 8 września 2018. Było pięknie i tak ja sobie wymarzyłam. Jedyne przed czym mogę Was ostrzec i doradzić to to, aby nie żałować pieniędzy na fotografa i kamerzystę jeśli już się zdecydujecie. Ja chciałam na tym troszkę zaoszczędzić. Wynajęłam jedną z tańszych firm na rynku a później żałowałam, że nie zainwestowałam. Jakość filmu niestety na średnim poziomie. A przecież to w końca pamiątka na lata... Ale cóż, koniec narzekania! Chcecie kilka zdjęć z tego dnia? No to proszę.

No i tak to właśnie wyglądało <3
A jak ślub no to i czas na własne mieszkanie. Jako, że całe dotychczasowe życie spędziliśmy na wsi, w stolicy dało odczuć się brak ogródka. Dlatego też, postanowiliśmy, że nasze mieszkanie koniecznie musi posiadać kawałek ziemi, gdzie będziemy mogli zasadzić chociażby kilka kwiatków. No i tym sposobem udało nam się kupić mieszkanie z ogródkiem :) Wykończeniem mieszkania zajmujemy się sami, a raczej mój mąż. Ja tylko wybieram, doradzam, nadzoruję :) Daleko mamy jeszcze do końca, ale każda kolejna wykonana robota na budowie niesamowicie nas cieszy i motywuje do dalszego działania.
Dodam tylko jeszcze raz, że cały czas na bieżąco możecie być ze mną na moim koncie IG pod nazwą kobiecyzywiol.

Dziś dziękuję za poświęcone kilka minut. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawicie po sobie ślad. Uwierzcie, że Wasze komentarze dodają mi skrzydeł <3
Do następnego :*
Patrycja

8 komentarzy

Dziękuję Ci za odwiedziny i pozostawiony komentarz. To dla mnie wielka motywacja do dalszego działania!!!