4 kwietnia 2019

WELLA INVIGO NUTRI-ENRICH CZYLI ZESTAW IDEALNY DO NAWILŻANIA WŁOSÓW

Hej Kochani, jak wiecie bardzo lubię testować nowe kosmetyki do pielęgnacji włosów. Z pewnością przyda im się nawilżenie, dlatego też postawiłam na kosmetyki, które mają właśnie za zadanie nawilżyc nasze osłabione włosy. O tym jak sprawdził się szampon i maska przeczytacie w dzisiejszym poście. Zapraszam :) 


Szampon Wella Invigo Nutri Entich urzekł mnie przede wszystkim swoim zapachem. Kiedy myje nim rano włosy, bo wieczorem mycie nie wchodzi w grę, czuję się zawsze pobudzona do życia. Energetyzujacy zapach utrzymuje się na włosach, jednak nie liczcie, że włosy będą pachnące przez cały dzień. Kolejna zaletą szamponu to efekt oczyszczenia. Włosy po umyciu i wystylizowaniu są naprawdę bardzo oczyszczone. Dodatkowy i chyba najważniejszy atut tego produkty to w końcu nawilżenie i ten błysk, który pozostawia po sobie szampon. Osobiście bardzo Wam polecam! 
Maska jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Zauważyłam, że włosy po użyciu tej maski, błyszczą się bardzo. Co ważne, nie obciąża włosów. Daje efekt wygładzenie i nawilżenia. Zapach jest już trochę inny niż szamponu, ale nadal bardzo przyjemny. 
W połączeniu produkty tworzą duet idealny, który zapewnia włosom wygładzenie i nawilżenie na co dzień. Takie właśnie produkty ma w swojej ofercie mój ulubiony sklep Gobli.
Zachęcam Was do odwiedzenia strony, jestem przekonana, że znajdziecie tam coś dla siebie. 
A na koniec efekt jaki uzyskałam na włosach po użyciu kosmetyków. Oczywiście włosy są wystylizowane ale spójrzcie na ten błysk 😍

Do następnego, Pati❤️
CZYTAJ WIĘCEJ »
13 marca 2019

O TYM GDZIE BYŁAM, JAK MNIE NIE BYŁO. CZYLI ŚLUB I MIESZKANIE STĄD TO CAŁE ZAMIESZANIE! :)

Witajcie! Już myślałam, że się tu nie spotkamy. Minęło już sporo bo 10 miesięcy od kiedy napisałam ostatni post na blogu. Dziś coś natknęło mnie, żeby tu wejść i podzielić się z Wami tym, co się u mnie działo przez ostatni czas. Jeśli jesteście ciekawi zostańcie ze mną :)

CZYTAJ WIĘCEJ »

21 maja 2018

PATKA APARATKA - MOJA WALKA O PIĘKNY UŚMIECH! TO JUŻ DWA LATA Z APARATEM! DO ŚLUBU W APARACIE? JAK WYGLĄDA TERAZ MÓJ UŚMIECH? JAKIE SĄ KOSZTY NOSZENIA APARATU?

Witajcie Kochani! Moi obserwatorzy wiedzą, że jestem posiadaczką aparatu. Od kiedy tylko pamiętam, był to mój największy kompleks. Brak uśmiechu na twarzy to była moja codzienność. Raczej starałam się zakrywać uśmiech niż go uwydatniać. To naprawdę niezręczne i niekomfortowe, gdy wiesz i masz świadomość, że Twoje zęby zwracają uwagę innych. Tak jest w przypadku kontaktu z nowo poznanymi osobami. Te które znasz od lat, po prostu przywykli do Twojego wygląda, dlatego Twój uśmiech nie budzi w nich takiego poruszenia. Dlatego automatycznie unikałam kontaktu z nowymi osobami. Jak teraz o tym myślę, to aż szkoda mi samej siebie. Jednak dziś mogę śmiało powiedzieć, że coraz bardziej lubię swój uśmiech i to wszystko za sprawą aparatu. Chciałam Wam dziś pokazać efekty jakie uzyskałam po dwóch latach. Jesteście ciekawi? Zapraszam dalej!

CZYTAJ WIĘCEJ »

12 maja 2018

MEET BEAUTY CONFERENCE 2018. TO JUŻ IV EDYCJA! RELACJA Z WYDARZENIA OKIEM SIÓSTR + UPOMINKI

Witajcie Kochani! Odkąd blog stał się naszą pasją, okazało się, że to świetna okazja na poznawanie osób, które mają podobne zainteresowania. Taką też szanse dają nam organizatorzy Meet Beauty Conference. W tym roku miałyśmy okazję uczestniczyć w wydarzeniu we dwie czyli Patrycja i Andżela. W dzisiejszym poście chciałybyśmy podzielić się z Wami odczuciami i zdać Wam relację z całego dwudniowego wydarzenia. Zaczynamy...

Całe wydarzenie rozpoczęło się już o 9.00. Miałyśmy godzinkę aby odebrać swoje identyfikatory, zrobić pierwsze zdjęcia, rozejrzeć się za znajomymi twarzami z Internetu :) Z wybiciem godziny 10.00 rozpoczęło się oficjalne rozpoczęcie całej konferencji. Przywitała nas Anna - organizatorka całego wydarzenia (autorka bloga Nietylkopasta.pl), po czym poprowadziła dla nas bardzo ciekawy wykład dotyczący działania na Instagramie. Następnie Agnieszka z bloga Agwerblog.pl  zdradziła nam tajniki jak wykonać naprawdę dobre zdjęcie na Insta.

Przyszedł czas na poszczególne warsztaty, na które udało nam się zapisać razem. Zaczęliśmy od warsztatów paznokciowych z marką Neess. Ideą całego wydarzenia, było poznanie przełomowej bazy hybrydowej Peel Off, która ma na celu usunięcie hybryd bez użycia acetonu, tylko i wyłącznie z pomocą patyczkow. Baza nie wymaga również utwardzania w lampie.
Kolejne warsztaty odbyły się w temacie makijażu. Tym razem spotkanie zorganizowała marka Anabelle Minerals. Prowadząca zaprezentowała makijaż z użyciem produktów AM, opowiadając przy tym naprawdę ciekawe zastosowania ich kosmetyków :)





Najlepszą okazją do poznania nowych osób według nas okazała się przerwa obiadowa. Tutaj należą się naprawdę wielkie brawa za zorganizowanie tak pysznego jedzenia. Każdy znalazł coś dla siebie. Właśnie podczas tej przerwy można było zamienić kilka słów z innymi dziewczynami.



Kolejny dzień przyniósł naprawdę ciekawe wykłady. Zaczęłyśmy od warsztatów makijażowych z marką Pierre Rene, które poprowadziła mega zdolna i sympatyczna Klaudia Owczarek. Dziewczyna ma talent, a jej makijaże są niesamowicie perfekcyjnie wykonane. Czego dowodem był makijaż jaki wykonała na modelce podczas warsztatów.
Ostatnim nasz warsztat okazał się najciekawszym! Marka Natura Siberica spisała się na medal, dając nam możliwość wykonania własnych peelingów. Naprawdę świetny pomysł. Mega sympatyczna Pani Ania przekazała nam naprawdę sporą dawkę ciekawostek o firmie po czym pozwoliła nam działać. Każda z nas zabrała ze sobą do domu peeling, który wykonała na warsztatach.
Na koniec jak przystało na konferencję, zostały wręczone nagrody za najlepsze blogi, vlogi, konta insta. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom :)
Dorzucamy dawkę zdjęć, jakie udało nam się zrobić w ciągu trwania całego wydarzenia :)










Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować organizatorom za zaproszenie na kolejną konferencję MEET BEAUTY! Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok. To będzie już piąta edycja! Wow, jak ten czas szybko leci. Dodatkowo ukłony lecą w stronę sponsorów, bez, których całe wydarzenie również by się nie odbyło. Serdeczne dzięki dla wszystkich dziewczyn z którymi udało się porozmawiać.
Mamy nadzieję, do zobaczenia za rok :)
PIERRE RENE EFEKTIMA ANABELLE MINERALS NEESS TOŁPA O2SKIN NATURA SIBERICA BIO-OIL MEDIHEALPOLSKA MIYO MUSTELA POLLENAEWA

DZIĘKUJEMY!
Pati i Andżela.
CZYTAJ WIĘCEJ »
13 marca 2018

JAK WYKONAĆ IDEALNE ZDJĘCIE TYPU FLAT LAY? CZYLI WARSZTATY FOTOGRAFII INSTAGRAMOWEJ

Witajcie pięknie. Pasja do robienia zdjęć rodziła się we mnie już naprawdę spory kawałek czasu, natomiast wiedza o fotografii wciąż jest niewielka. Czasem udaje mi się zdobyć kilka pozytywnych komentarzy do danego zdjęcia, co niesamowicie mnie cieszy. Całkiem przypadkiem trafiłam na informację o planowanych warsztatach fotograficznych w Warszawie. Bez zastanowienia wysłałam zgłoszenie. Po jakimś czasie otrzymałam zaproszenie i udałam się na szkolenie. Jak było? I jak w końcu wykonać te idealne zdjęcia typu flat lay? O tym już w dzisiejszym poście...
CZYTAJ WIĘCEJ »

21 lutego 2018

LIFTING RZĘS CZYLI IDEALNA METODA NA PODKRĘCONE, PRZEDŁUŻONE I NATURALNE RZĘSY-ZABIEG ANDŻELI U MARTY GACIOCH

Hej tu Angela, obiecuje bywać tu częściej . Co Wy na to aby dowiedzieć się kilku rzeczy o liftingu rzęs, oraz zobaczyć efekty? Z racji tego, że zabieg cieszy się coraz większym zainteresowaniem, postanowiłam sprawdzić to "na własnej skórze". Lifting rzęs to zabieg, który według mnie szybko 'zniszczy' modę przedłużanych rzęs. Jest to rzecz o której coraz częściej się słyszy a efekty są genialne. Jeśli jesteście ciekawe jaka jest moja opinia na temat tego zabiegu, zapraszam dalej.
CZYTAJ WIĘCEJ »

2 lutego 2018

NOWOŚCI KOSMETYCZNE I NIE TYLKO OSTATNICH MIESIĘCY - VERONA, ZAPI, PILOMAX, BLEND IT, LOREAL, HOFFEN, YSL

Witajcie Kochani! Jak ten czas leci. Pogoda ostatnio powoduje, że mam wrażenie, że nadchodzi wiosna. A moim zdaniem powinno choć tydzień porządnie wymrozić nam tyłki:) A tak poza tym... Naprawdę dawno nie było u nas na blogu przeglądu nowości jakie pojawiły się w ostatnim czasie. Tym razem będzie to przegląd zarówno kosmetyków ale nie tylko. Pokażę Wam coś więcej. Zaczynamy!

Na początek chciałam Wam pokazać mój piękny pierścionek zaręczynowy. Pierścionek wykonany z białego złota z diamentami i szafirami. Cudo!
Pozostając w temacie ślubu i wszystkiego co z nim związane chciałam się pochwalić księgą gości jaką mam już przygotowałam dla naszych gości. Jest naprawdę dokładnie i solidnie wykonana. A sam jej wygląd robi niesamowite wrażenie.
Przechodząc dalej, ostatnio w Biedronce udało mi się upolować świetny spieniacz do kawy Hoffen, oczywiście w różowym kolorze i z zabawnym napisem : All you need is love and cofee :)
Na stronie Sellyo zamówiłam idealne, ciepłe buty na zimę. Jestem pod wrażeniem ich wykonania. Za 50 zł znalazłam wygodne i ciepłe buty.
Jakiś czas temu składałam zamówienie na stronie Minti Shop. Zamówiłam mój ukochany podkład Loreal True Match, szykuję oddzielny wpis na jego temat. Chcecie? Dodatkowo do zamówienia dołączyła niezawodna gąbeczka Blend it. 
Zamówiłam też dodatkowo kilka plasterków na nos, by porównać ich działanie i opisać Wam na blogu. Post już powstał i możecie go przeczytać tutaj.
Na koniec coś dla włosomaniaczek. Doskonałe połączenie dwóch produktów - szampon i maska. Razem tworzą idealny ratunek dla moich włosów. Nie znam lepiej oczyszczającego szamponu jak ten od Pilomax. A maska... może powiem coś więcej w oddzielnym wpisie? :)
Z nowości u Andżeli pojawił się cudny zapach Black Opium. Szykuje dla Was właśnie recenzję na temat tego zapachu. Chcecie?
I to by było na tyle. Nazbierało się tego dość sporo. Jestem ciekawa co najbardziej Was zaciekawiło? Znacie nasze nowości? Czekamy na Wasze komantarze :)

Pozdrawiam ciepło.
Pati.
CZYTAJ WIĘCEJ »
31 stycznia 2018

PLASTER OCZYSZCZAJĄCY NOS - KTÓRY NAJLEPSZY? TEST TRZECH FIRM - MIZON, SKIN 79, PILATEN

Witajcie! Pewnie większość z Wam chciałaby się pozbyć niezbyt korzystnie wyglądających porów na nosie. Ja przy ostatnim zamówieniu z Minti Shop skusiłam się na trzy rodzaje plastrów by sprawdzić, który spisze się najlepiej i tym samym polecić Wam najlepszy. Udało i się przetestować wszystkie trzy plastry, dlatego przychodzę dziś do Was z ich recenzją. Zaczynamy!
CZYTAJ WIĘCEJ »

25 stycznia 2018

PIERWSZA WIZYTA W SALONIE SUKIEN ŚLUBNYCH U ANI CERKLAŃSKIEJ - MIERZĘ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

Witajcie Kochani. Tematyka ślubna nie jest mi już obca od pewnego czasu. Od kiedy w mojej i Sławka głowie zrodził się pomysł zorganizowania ślubu i hucznego wesela aplikacja Printers w moim telefonie dosłownie się przegrzewa. Codziennie szukam nowych inspiracji, pomysłów, dekoracji. Naprawdę jest tego mnóstwo. Ostatnio odwiedziłam pierwszy raz salon sukien ślubnych w poszukiwaniu swojej wymarzonej sukni. Pomyślicie, że jeden salon to zdecydowanie za mało. Jednak nie dla mnie...



Do salonu wybrałam się z siostrą, będzie pełniła rolę Świadkowej dlatego fajnie, że już od samego początku mogę na nią liczyć. Pojechałam tam już z konkretnym zarysem sukienki. Chciałam delikatną, zwiewną, prostą i skromną sukienkę. Gdy zaczęłam przymierzać kolejne modele totalnie zmieniłam zdanie. Akurat składa się tak, że współpracowałam już wcześniej z Anią, uczestniczyłam u niej w sesji sukien ślubnych i bardzo miło wspominam ten czas. Gdy tym razem ją odwiedziłam z prośbą o suknię na mój ślub do sprawy podeszła naprawdę poważnie. Przymierzyłam kilka sukienek i naprawdę spodobało mi się kompletnie coś innego niż oglądałam w Internecie. Dlatego dziewczyny uwierzcie, że samo zdjęcie w internecie nie oznacza, że akurat w takim a nie innym modelu będziecie wyglądać idealnie. Co prawda zdarzają się wyjątki, ale raczej nie nastawiałabym się tylko na samo zdjęcie i konkretny model z racji tego, że podoba mi się na zdjęciu. Bardzo wierzę w umiejętności Ani dlatego zdecydowałam się na uszycie sukni. Taka decyzja wiąże się z zaletami ponieważ pozwala zaoszczędzić naprawdę sporo pieniążków i będę miała suknię dokładnie taką jaką sobie wymarzyłam. Szczerze nie mogę się już doczekać efektu końcowego! A ślub dopiero we wrześniu...

Która z Was bierze ślub w tym roku?
Macie już suknie? :)

Pozdrawiam ciepło.
Patrycja.
CZYTAJ WIĘCEJ »
7 grudnia 2017

JAK DOBRZE MIEĆ SIOSTRĘ CZYLI ZROBIŁAM PATRYCJI MAKIJAŻ-CZY EFEKT KOŃCOWY PRZYPADŁ JEJ DO GUSTU?

Cześć! Z tej strony Angelika. Dzisiejszy post należy do mnie. Ostatnio miałam okazję zaproponować Patrycji makijaż. Oczywiście zgodziła się bez wahania. Ja chwyciłam za pędzle i nie tylko i powstało naprawdę coś fajnego. Miało być delikatnie ale wyszło z pazurem. A same znajome Pati twierdzą, że w tym makijażu wygląda zupełnie inaczej. Chcecie zobaczyć efekt końcowy? Zapraszam!
CZYTAJ WIĘCEJ »

14 listopada 2017

MOBILE USŁUGI KOSMETYCZNE KOBIECY ŻYWIOŁ CZAS START, CZYLI WIELKIE ZAMÓWIENIE Z COCOLITA.PL

Cześć wszystkim! Tym razem stery przejmuję ja- Andżela. To mój debiut więc wybaczcie wszelkie niedociągnięcia jeśli chodzi o dzisiejszy wpis. Jak wiecie będę teraz współautorką bloga Kobiecy Żywioł. Z nazwą tą powiązana jest moja świeżo otwarta firma a dokładnie Mobilne Usługi Kosmetyczne. Aby zacząć tworzyć, konieczne było zrobienie naprawdę sporych zakupów. Chciałabym Wam dziś pokazać kosmetyki, które udało . Dzisiejszy wpis będzie to przegląd tego co do tej pory udało mi się upolować na stronie Cocolita.pl. Ale wiecie co jest w tym wszystkim najfajniejsze? To dopiero początek mojej działalności i mam nadzieję, że kosmetyków wciąż będzie przybywać! Zaczynamy!
CZYTAJ WIĘCEJ »

13 listopada 2017

JAK PACHNIE YANKEE CANDLE AUTUMN GLOW? MÓJ NOWY FAWORYT WŚRÓD ZAPACHÓW YC!

Dzień dobry Kochani! Dawno nas tu nie było. Za dużo by opowiadać co i jak... Chciałabym od razu przejść do sedna i poruszyć dziś temat jednej ze świec Yankee Candle jesiennej kolekcji Fall In Love Q3 2017 a mianowicie Autumn Glow. Zamówiłam ją w ciemno i to był mój najlepszy wybór jaki sobie tylko mogłam wymarzyć. Zdradzę Wam już teraz, że zapach totalnie skradł w moje serce. Chcecie dowiedzieć się o nim coś więcej? Zapraszam dalej! :)
CZYTAJ WIĘCEJ »

4 października 2017

CZEGO PRAGNĄ KOBIETY? DROGERIUM ZNA ODPOWIEDŹ - PUDEŁKO PEŁNE NIESPODZIANEK!

Witajcie Kochani! Dziś przyjemny post o postaci open boxa, który przytrafił mi się niedawno. Uwielbiam otwierać pudełka z kosmetykami, w dodatku tak pięknie zapakowane. Jeśli jesteście ciekawi co znalazło się w pudełeczku i czego tak naprawdę pragną kobiety zapraszam dalej! Zaczynamy!

CZYTAJ WIĘCEJ »

24 września 2017

KONKURS NA ZAKOŃCZENIE LATA I TRZECIE URODZINY BLOGA KOBIECY ŻYWOŁ!!!

Witajcie Kochani! Jak już wiecie na blogu szykują się zmiany o których wspominałam Wam już w poprzednim poście. Wszystko jeszcze troszkę potrwa. Tymczasem, dość niedawno zorientowałam się, że to już 3 lata jak jestem z Wami. Były wzloty i upadki, przyznaję się bez bicia. Ale jestem przekonana, że każdy autor swojego bloga miał takie chwile. Przechodząc do sedna chciałabym Was zaprosić dziś do zabawy. Tym rozdaniem chciałabym Wam podziękować za Waszą obecność i aktywność u mnie :) Zaczynamy!

CZYTAJ WIĘCEJ »

18 września 2017

KTOŚ WYKORZYSTAŁ NAZWĘ MOJEGO BLOGA, W ZWIĄZKU Z TYM SZYKUJĄ SIĘ DUŻE ZMIANY. CZY TO BĘDĄ ZMIANY NA LEPSZE?

Witajcie Moi Kochani.
Przyznam, że ostatnio jest mnie znacznie mniej. Zdradzę Wam też, że straciłam motywację a kolejne posty przychodzą mi ostatnio z trudnością. Sądzę, że wiecie o czym teraz piszę. Pewnie większość z nas tak ma po jakimś czasie prowadzenia bloga. Mój istnieje już trzy lata. Dlatego, by nie stać w miejscu szykuję dla Was zmiany... Jakie? Dowiecie się w dzisiejszym poście. Zapraszam!
CZYTAJ WIĘCEJ »

4 września 2017

JAK ZACHOWAĆ WSPOMNIENIA NA DŁUŻEJ? IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT Z FOTOBUM

Witajcie moi drodzy! Na wstępnie bardzo przepraszam za brak aktywności zarówno u siebie jak i na innych blogach. Ostatnio większość czasu spędzam z nosem w telefonie w poszukiwaniu swojego własnego mieszkania. To naprawdę nie taka prosta sprawa. Ale dziś nie o tym... Przychodzę do Was z recenzją fotoalbumu, który otrzymałam dzięki uprzejmości firmy Fotobum. Czy spełnił moje oczekiwania, czego mu brakuje i co mi się w nim najbardziej podoba? Odpowiedź znajdziecie niżej :)
CZYTAJ WIĘCEJ »

26 lipca 2017

MOJE KOKOSOWE LOVE - CZYLI NAWILŻAJĄCY BALSAM DO CIAŁA I POMADKA OCHRONNA PALMER'S

Dzień dobry Kochani! Tym razem mam dla Was niesamowicie pachnący kokosami post. Podczas trzeciej edycji Meet Beauty mieliśmy okazję poznać kosmetyki firmy Palmer's. W paczuszce od firmy znalazły się naprawdę ciekawe produkty o których dziś chcę Wam opowiedzieć. Bohaterami będą pomadka ochronna i balsam do ciała. Zaczynamy!
CZYTAJ WIĘCEJ »

19 lipca 2017

JAK PIELĘGNOWAĆ FARBOWANE, SUCHE I ŁAMLIWE WŁOSY? MOJE ULUBIONE PRODUKTY DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW - MONTIBELLO, LOREAL, BIOVAX

Witajcie! Dziś moja ulubiona tematyka na blogu - włosy. Od kiedy zaczęłam swoje metamorfozy na włosach, te momentalnie zaczęły się niszczyć, łamać, rozdwajać. Dekoloryzacje, rozjaśnianie, prostowanie, suszenie - i tak jestem im wdzięczna, że nadal rosną i jest ich jeszcze dużo na mojej głowie. Jak sobie pomyślę ile one muszą "w swoim życiu" przejść od razu mam ochotę sięgać po produkty do pielęgnacji, nawilżenia, odżywienia. Mam swoich stałych bywalców które się u mnie sprawdzają. Zaprezentuje je Wam w dzisiejszym poście.Zaczynamy :)
CZYTAJ WIĘCEJ »