4 kwietnia 2019

WELLA INVIGO NUTRI-ENRICH CZYLI ZESTAW IDEALNY DO NAWILŻANIA WŁOSÓW

Hej Kochani, jak wiecie bardzo lubię testować nowe kosmetyki do pielęgnacji włosów. Z pewnością przyda im się nawilżenie, dlatego też postawiłam na kosmetyki, które mają właśnie za zadanie nawilżyc nasze osłabione włosy. O tym jak sprawdził się szampon i maska przeczytacie w dzisiejszym poście. Zapraszam :) 


Szampon Wella Invigo Nutri Entich urzekł mnie przede wszystkim swoim zapachem. Kiedy myje nim rano włosy, bo wieczorem mycie nie wchodzi w grę, czuję się zawsze pobudzona do życia. Energetyzujacy zapach utrzymuje się na włosach, jednak nie liczcie, że włosy będą pachnące przez cały dzień. Kolejna zaletą szamponu to efekt oczyszczenia. Włosy po umyciu i wystylizowaniu są naprawdę bardzo oczyszczone. Dodatkowy i chyba najważniejszy atut tego produkty to w końcu nawilżenie i ten błysk, który pozostawia po sobie szampon. Osobiście bardzo Wam polecam! 
Maska jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Zauważyłam, że włosy po użyciu tej maski, błyszczą się bardzo. Co ważne, nie obciąża włosów. Daje efekt wygładzenie i nawilżenia. Zapach jest już trochę inny niż szamponu, ale nadal bardzo przyjemny. 
W połączeniu produkty tworzą duet idealny, który zapewnia włosom wygładzenie i nawilżenie na co dzień. Takie właśnie produkty ma w swojej ofercie mój ulubiony sklep Gobli.
Zachęcam Was do odwiedzenia strony, jestem przekonana, że znajdziecie tam coś dla siebie. 
A na koniec efekt jaki uzyskałam na włosach po użyciu kosmetyków. Oczywiście włosy są wystylizowane ale spójrzcie na ten błysk 😍

Do następnego, Pati❤️
CZYTAJ WIĘCEJ »
19 lipca 2017

JAK PIELĘGNOWAĆ FARBOWANE, SUCHE I ŁAMLIWE WŁOSY? MOJE ULUBIONE PRODUKTY DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW - MONTIBELLO, LOREAL, BIOVAX

Witajcie! Dziś moja ulubiona tematyka na blogu - włosy. Od kiedy zaczęłam swoje metamorfozy na włosach, te momentalnie zaczęły się niszczyć, łamać, rozdwajać. Dekoloryzacje, rozjaśnianie, prostowanie, suszenie - i tak jestem im wdzięczna, że nadal rosną i jest ich jeszcze dużo na mojej głowie. Jak sobie pomyślę ile one muszą "w swoim życiu" przejść od razu mam ochotę sięgać po produkty do pielęgnacji, nawilżenia, odżywienia. Mam swoich stałych bywalców które się u mnie sprawdzają. Zaprezentuje je Wam w dzisiejszym poście.Zaczynamy :)
CZYTAJ WIĘCEJ »

2 listopada 2016

Box Only You Dookoła włosów - Czyli coś dla włosomaniaczki

Dzień dobry! Po dość długiej nieobecności jestem. I od razu przybywam do Was z nowościami. Jakiś czas temu zgłosiłam się do testów organizowanych przez Only You. Kompletnie o tym zapomniałam. Pewnego dnia otrzymałam miłą wiadomość, że załapałam się do testowania. Box jaki otrzymałam był wypełniony aż po brzegi. A co w nim znalazłam? :) Zerknijcie koniecznie.
CZYTAJ WIĘCEJ »

9 czerwca 2016

Kamilla Wax Colour Care. Maska regenerująca do włosów farbowanych na kolory jasne i do skóry głowy.

Witajcie Kochane! Ostatnio miałam lekkie zawirowania ale już wracam. Udało mi się znaleźć prace, uratować koty, trochę odpocząć i nabrać siły na kolejne posty. Jako, że bardzo lubię dbać o swoje włosy, dziś o kolejnej masce, którą udało mi się zdobyć na Meet Beauty Conference. Maska została dobrana do moich włosów, dodatkowo otrzymałam szampon o którym pisałam w tym poście. Jesteście ciekawe jak sprawdziła się u mnie maska? Zapraszam na recenzję! 
CZYTAJ WIĘCEJ »

24 lutego 2016

Naturalny nawilżacz dla włosów- jogurt naturalny na włosy po raz drugi.

Witajcie Kochane! Na początku swojej przygody z blogiem pokazałam Wam post z wykorzystaniem jogurtu naturalnego na włosy, który cieszył się naprawdę sporym zainteresowaniem. Pragnę go dziś uaktualnić. Dodać więcej szczegółów i uwag. A więc zapraszam. 
CZYTAJ WIĘCEJ »

2 listopada 2015

Olejowanie włosów na mokro

Cześć Słoneczka! W poniedziałki zawsze nachodzi mnie na pielęgnację moich kłaczków. Dziś też, po raz pierwszy wypróbuję metodę olejowania na mokro. Ciekawi ? Zapraszam dalej :)

CZYTAJ WIĘCEJ »

19 października 2015

Zabezpieczone końce włosów z fluidem Marion

Hej Kochane! Przygotowałam dziś dla Was recenzję na temat fluidu na rozdwojone końcówki od Mariona. Czy się u mnie sprawdza? Same zobaczcie :)

CZYTAJ WIĘCEJ »

14 września 2015

Domowy sposób #3 - Zrób to sama - Miętowa mgiełka do włosów.

Witajcie! Poniedziałek zaczynamy od odżywienia i odświeżenia naszych włosów. Postanowiłam Wam pokazać domowy sposób na wykonanie mgiełki miętowej do włosów.


CZYTAJ WIĘCEJ »

19 sierpnia 2015

Suchy szampon Marba

Dzień dobry! Która z Was myje włosy codziennie i wie jak bywa to uciążliwe? Ja dobrze to znam. Nie wyobrażam sobie każdego kolejnego dnia bez umycia włosów. Próbowałam już Batiste, sprawdzał się dobrze, ale za tą cenę zrezygnowałam. W Biedronce znalazłam odpowiednik.


CZYTAJ WIĘCEJ »

18 sierpnia 2015

Ultra Doux - odżywka dla włosów suchych i zniszczonych

Witajcie! Część z Was wie, że lubię testować różne odżywki do włosów i wciąż szukam swojego ideału, jeśli chodzi o ich pielęgnacje. Dziś pokaże Wam odżywkę do włosów suchych i zniszczonych Garnier Ultra Doux .

CZYTAJ WIĘCEJ »

16 lipca 2015

Ostre cięcie :)

Hej!

Przychodzę dziś do Was prosto od fryzjerki i od razu pokazuję co uczyniła:)
Chciałam znacznie skrócić swoje włosy z racji rozdwojonych końcówek. 
Byłam tydzień temu na pierwszej wizycie, 
fryzjerka zaleciła obcięcie 5cm włosów.
Wyszłam z salonu niezadowolona i wciąż czułam i widziałam porozdwajane końcówki.
Postanowiłam udać się do znajomej fryzjerki i odważyłam się na ścięcie 10cm, czyli w sumie wyszło skrócenie ok. 15cm z długości :)





I tak to wygląda :)

Zastanawiam się nad pielęgnacją...
Zdradźcie mi swoje sekrety jeśli chodzi o pielęgnację Waszych kłaczków :)
Jakie są Wasze sprawdzone sposoby,co polecacie? :)
Dajcie znać! :)

Pozdrawiam :*
CZYTAJ WIĘCEJ »
14 maja 2015

Jogurt naturalny na włosy? Naturalny nawilżacz

Witajcie Kochani! Chwilkę mnie nie było.Dziś kolejny post poświęcony tematyce pielęgnacji moich włosów.W roli głównej: JOGURT NATURALNY.

CZYTAJ WIĘCEJ »

30 kwietnia 2015

Jak się mają moje włosy?

Witajcie !

Właśnie, jak w tytule... 
Dziś o tym, jak mają się moje włosy.
Ci co obserwują mnie dokładnie, wiedzą, że ciągle szukam nowych sposobów na 
pielęgnację włosów.
Nie jestem w stanie odrzucić prostownicy i to chyba największy problem.
Pokaże Wam jak wyglądają aktualnie moje włosy.




Włosy zostały umyte wieczorem, pozostawiłam je do wyschnięcia (suszarkę potrafię odrzucić:)
Na noc związałam gumką.
Rano rozczesałam TT no i tak właśnie wyglądają.
  Są suche, i tworzą efekt"szopy" :)

Teraz moja prośba do Was.
Podzielcie się ze mną swoimi sprawdzonymi sposobami na pielęgnację włosów.
Będę Wam wdzięczna za wszelkie wskazówki!


.................................................................................................

Kto jeszcze nie wziął udziału może zgłaszać się do moje rozdania


Pozdrawiam i życzę udanego weekendu majowego:)




CZYTAJ WIĘCEJ »