4 kwietnia 2019

WELLA INVIGO NUTRI-ENRICH CZYLI ZESTAW IDEALNY DO NAWILŻANIA WŁOSÓW

Hej Kochani, jak wiecie bardzo lubię testować nowe kosmetyki do pielęgnacji włosów. Z pewnością przyda im się nawilżenie, dlatego też postawiłam na kosmetyki, które mają właśnie za zadanie nawilżyc nasze osłabione włosy. O tym jak sprawdził się szampon i maska przeczytacie w dzisiejszym poście. Zapraszam :) 


Szampon Wella Invigo Nutri Entich urzekł mnie przede wszystkim swoim zapachem. Kiedy myje nim rano włosy, bo wieczorem mycie nie wchodzi w grę, czuję się zawsze pobudzona do życia. Energetyzujacy zapach utrzymuje się na włosach, jednak nie liczcie, że włosy będą pachnące przez cały dzień. Kolejna zaletą szamponu to efekt oczyszczenia. Włosy po umyciu i wystylizowaniu są naprawdę bardzo oczyszczone. Dodatkowy i chyba najważniejszy atut tego produkty to w końcu nawilżenie i ten błysk, który pozostawia po sobie szampon. Osobiście bardzo Wam polecam! 
Maska jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Zauważyłam, że włosy po użyciu tej maski, błyszczą się bardzo. Co ważne, nie obciąża włosów. Daje efekt wygładzenie i nawilżenia. Zapach jest już trochę inny niż szamponu, ale nadal bardzo przyjemny. 
W połączeniu produkty tworzą duet idealny, który zapewnia włosom wygładzenie i nawilżenie na co dzień. Takie właśnie produkty ma w swojej ofercie mój ulubiony sklep Gobli.
Zachęcam Was do odwiedzenia strony, jestem przekonana, że znajdziecie tam coś dla siebie. 
A na koniec efekt jaki uzyskałam na włosach po użyciu kosmetyków. Oczywiście włosy są wystylizowane ale spójrzcie na ten błysk 😍

Do następnego, Pati❤️
CZYTAJ WIĘCEJ »
18 marca 2016

Nowy ulubieniec! Szampon głęboko oczyszczający Pure Wax Pilomax

Witajcie Kochane! Dziś piątek :) Większość z Was zapewne cieszy się z okazji nadchodzącego weekendu. Ja mam już weekend od wtorku. Niestety powodem stał się brak pracy. Wczoraj był mój szczęśliwy dzień. Dostałam zaproszenie na Konferencję Meet Beauty z czego niezmiernie się cieszę i już odliczam dni do 23 kwietnia. Koniecznie dajcie znać czy będziecie! :)Przechodząc do dzisiejszej notki pokaże Wam szampon, który otrzymałyśmy od PILOMAX na Spotkanie Blogerek w Brodnicy :) To mój nowy ulubieniec. Jeśli jesteście ciekawe dlatego zapraszam dalej :)

CZYTAJ WIĘCEJ »

25 lutego 2016

Szampon|Włosy suche i zniszczone| Il Salone Milano - recenzja

Cześć! :) Stres mnie ogarnia gdy pomyślę, że za tydzień odbędzie się Spotkanie Blogerek, które postanowiłam zorganizować. Ale wiecie... Taki baaardzo pozytywny :) To będzie coś innego. Oderwanie od codzienności. Ale dość o tym. Dziś przychodzę z recenzją szamponu, który miałam okazję testować a mowa tu o marce Il Salone Milano, która zajmuje się tworzeniem profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych dla fryzjerów. Zapraszam :)
CZYTAJ WIĘCEJ »

27 sierpnia 2015

Denko #2 Sierpień

Dzień dobry! Sierpień już prawie za nami a ja mam dla Was drugie denko na blogu. Wiem, że w tym miesiącu już nie zużyję większej ilości kosmetyków, dlatego mogę Wam pokazać jak wyglądają zdenkowani w sierpniu. 


CZYTAJ WIĘCEJ »

11 sierpnia 2015

Co nowego dla włosów? Ziaja+Joanna+BingoSpa

Hej! Chcę Wam dziś pokazać co nowego u mnie w sierpniu, jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji włosów. Produkty dopiero zawitały u mnie, dlatego musicie dać mi trochę czasu na to abym mogła się podzielić moją opinią na ich temat. A co nowego? Już Wam pokazuje:

CZYTAJ WIĘCEJ »

23 lipca 2015

DUCRAY EXTRA-DOUX - szampon dermatologiczny.

Hej!

Tym razem coś dla włosów.
Jakiś czas temu na spotkaniu blogerek w Olsztynie,
 każda z nas otrzymała kosmetyki od firmy




Szampon ma nadać włosom miękkość, elastyczność oraz blask.
Do codziennego stosowania.

Szampon zamknięty w 75 ml przezroczystej tubce.
Bardzo dobrze oczyścił włosy po całym dniu.
Nie nadał efektu plątania, włosy były gładkie i lekkie.
Zapach bardzo podobny do szamponu Pantene.
Konsystencja rzadka, lejąca się, ciężko zaaplikować szampon na włosy.
75 ml tubka starczy zaledwie na dwa mycia moich gęstych włosów.
400ml/ok. 40zł

Podsumowując:

Plusy:
- oczyszczenie
- skład
- brak  efektu plątania
- włosy gładkie i lekkie
- zapach

Minusy:
- konsystencja
- wydajność
- cena

Ocena:4/5

Szampon dostępny na stronie internetowej sklepu

Kto zna ten szampon?

Pozdrawiam :)

CZYTAJ WIĘCEJ »
19 maja 2015

Nowinki dla włosów - Alterra i Baby Dream

Witam!

Jak zdążyłyście zauważyć, większość moich postów dotyczy pielęgnacji włosów.
Będąc ostatnio w Rossmanie skusiłam się na nowe dwa produkty:
Maskę Aletrra z granatem 
oraz
Szampon Baby Dream.




Jestem ciekawa działania tych produktów.
Do tej pory z Alterry stosowałam odżywkę i szampon z granatem i byłam bardzo zadowolona,
teraz czas na maskę.
Jeśli chodzi i Baby dream to stosowałam oliwkę na włosy,
ta nie bardzo przypadła moim włosom,
zobaczymy co zdziała szampon :)
Recenzje już w kolejnych postach.

W niedziele miałam przyjemność uczestniczyć w 
Komunii Świętej Karolci. 
Kilka zdjęć :)




.............................................................................

Macie jeszcze tylko kilka dni, by wziąć udział w rozdaniu!


Znacie kosmetyki, które upolowałam tym razem w Rossmanie? 
Znacie je z dobrej czy raczej złej strony?
Podzielcie się swoją opinią :)

Pozdrawiam Was :*

CZYTAJ WIĘCEJ »
10 maja 2015

Gliss Kur - fioletowa odżywka. Hyaluron + Hair Filler

Witajcie!

Dziś pokaże Wam bardzo przyjemną odżywkę, 
którą oddała mi siostra z racji tego, że po prostu jej nie używała. Niech żałuje! :)




Ekspresowa odżywka regeneracyjne, 
zapewnić nam ma łatwe rozczesywanie oraz zwiększyć objętość włosów.
Polecana dla włosów kruchych, przerzedzających się.
Czy dała rade?

Jak najbardziej!
Ogólnie nie wierzę w ekspresowe działania...
Ale ta odżywka daje mi możliwość bezproblemowego rozczesania moich włosów,
a z tym często bywa różnie.. Zależy jakiego szamponu użyję.
Oprócz tego odżywka zmiękczyła moje szorstkie włosy, nadała im lekkości. 
Stosować ją możemy zarówno na mokre jak i suche włosy.
Zapach jest bardzo przyjemny,lecz nie utrzymuje się długo na włosach.
Nie jestem w stanie podać Wam ceny, ale myślę, że taka odżywka kosztuje coś w granicach
12-14zł


Podsumowując
Plusy:
- łatwiejsze rozczesywanie
- lekkość
- uniesienie
- nawilżenie
- wydajność
- nie obciąża

 Minusy:
-aktualnie brak

Ocena 4/5


P.S. Staram się analizować składy, jednak mam ciągle z tym problem.
Czy istnieje jakaś stronka, która tłumaczy składy zawarte w kosmetykach?
I jeszcze jedno, przez cały tydzień nie używałam prostownicy i już widzę efekty,
włosy suszyłam chłodnym powietrzem.
Jestem z siebie dumna :)

....................................................................
Moje rozdanie dla Was


Znacie tą odżywkę?
Jak się u Was spisała?
Dajcie znać:)
Pozdrawiam cieplutko :*

CZYTAJ WIĘCEJ »
19 października 2014

Ulubiony szampon Garnier Fructis Oleo Repair

Witajcie kochane!
Choroba dopadła i mnie. Cały weekend praktycznie w łóżku.
Postanowiłam Wam dziś przedstawić szampon, który idealnie dopasował się do moich włosów:)



KGarnier opracował formułę zawierającą ultradelikatne i ultralekkie olejki z owoców. Wnikają one do wnętrza włosa, aby naprawić wewnętrzne mikroubytki. Rezultat: włosy dogłębnie odbudowane i zregenerowane, promienieją zdrowiem, zapewniają nieskończoną miękkość i naturalność

To chyba pierwszy szampon który skradł moje serce. Dobrze oczyszcza skórę głowy już niewielką ilością szamponu, bardzo dobrze się pieni. Lekki, nie obciążający włosów. To co mnie najbardziej w nim urzekło to bardzo soczysty zapach, który utrzymuje się na włosach praktycznie cały dzień. Moje włosy po umyciu są lekkie, delikatne. Nie mam problemu z rozczesywaniem włosów po zastosowaniu tego szamponu:) Trafiłam na niego w Biedronce, kosztował ok.11zł. Jest wydajny, tak jak wcześniej wspomniałam już niewielka ilość wystarcza by dobrze zaczął się pienić. 

Plusy: 
-zapach
-oczyszczenie 
-wygładzenie
-lekkość
-świeżość
-wydajność
-cena
-dobrze się pieni
-nabłyszczenie

Minusy:
-brak

Oceniam go na 5.

Pozostanę przy nim długo:) Mam w planach wypróbować jeszcze odżywkę z tej serii:)
Co najlepsze, sprawdził się zarówno na moim "puszystych" i gęstych włosach, jak i na cienkich i prostych włosach siostry. 

Polecam Wam serdecznie:)


Na koniec zdjęcie tygodnia. Dzieło mojej jakże zdolnej Dżeli <3


Moja chrześnica Karinka <3

...........................................................................................................................

Przypominam o kończonym się rozdania :)

CZYTAJ WIĘCEJ »