4 kwietnia 2019

WELLA INVIGO NUTRI-ENRICH CZYLI ZESTAW IDEALNY DO NAWILŻANIA WŁOSÓW

Hej Kochani, jak wiecie bardzo lubię testować nowe kosmetyki do pielęgnacji włosów. Z pewnością przyda im się nawilżenie, dlatego też postawiłam na kosmetyki, które mają właśnie za zadanie nawilżyc nasze osłabione włosy. O tym jak sprawdził się szampon i maska przeczytacie w dzisiejszym poście. Zapraszam :) 


Szampon Wella Invigo Nutri Entich urzekł mnie przede wszystkim swoim zapachem. Kiedy myje nim rano włosy, bo wieczorem mycie nie wchodzi w grę, czuję się zawsze pobudzona do życia. Energetyzujacy zapach utrzymuje się na włosach, jednak nie liczcie, że włosy będą pachnące przez cały dzień. Kolejna zaletą szamponu to efekt oczyszczenia. Włosy po umyciu i wystylizowaniu są naprawdę bardzo oczyszczone. Dodatkowy i chyba najważniejszy atut tego produkty to w końcu nawilżenie i ten błysk, który pozostawia po sobie szampon. Osobiście bardzo Wam polecam! 
Maska jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Zauważyłam, że włosy po użyciu tej maski, błyszczą się bardzo. Co ważne, nie obciąża włosów. Daje efekt wygładzenie i nawilżenia. Zapach jest już trochę inny niż szamponu, ale nadal bardzo przyjemny. 
W połączeniu produkty tworzą duet idealny, który zapewnia włosom wygładzenie i nawilżenie na co dzień. Takie właśnie produkty ma w swojej ofercie mój ulubiony sklep Gobli.
Zachęcam Was do odwiedzenia strony, jestem przekonana, że znajdziecie tam coś dla siebie. 
A na koniec efekt jaki uzyskałam na włosach po użyciu kosmetyków. Oczywiście włosy są wystylizowane ale spójrzcie na ten błysk 😍

Do następnego, Pati❤️
CZYTAJ WIĘCEJ »
2 lutego 2018

NOWOŚCI KOSMETYCZNE I NIE TYLKO OSTATNICH MIESIĘCY - VERONA, ZAPI, PILOMAX, BLEND IT, LOREAL, HOFFEN, YSL

Witajcie Kochani! Jak ten czas leci. Pogoda ostatnio powoduje, że mam wrażenie, że nadchodzi wiosna. A moim zdaniem powinno choć tydzień porządnie wymrozić nam tyłki:) A tak poza tym... Naprawdę dawno nie było u nas na blogu przeglądu nowości jakie pojawiły się w ostatnim czasie. Tym razem będzie to przegląd zarówno kosmetyków ale nie tylko. Pokażę Wam coś więcej. Zaczynamy!

Na początek chciałam Wam pokazać mój piękny pierścionek zaręczynowy. Pierścionek wykonany z białego złota z diamentami i szafirami. Cudo!
Pozostając w temacie ślubu i wszystkiego co z nim związane chciałam się pochwalić księgą gości jaką mam już przygotowałam dla naszych gości. Jest naprawdę dokładnie i solidnie wykonana. A sam jej wygląd robi niesamowite wrażenie.
Przechodząc dalej, ostatnio w Biedronce udało mi się upolować świetny spieniacz do kawy Hoffen, oczywiście w różowym kolorze i z zabawnym napisem : All you need is love and cofee :)
Na stronie Sellyo zamówiłam idealne, ciepłe buty na zimę. Jestem pod wrażeniem ich wykonania. Za 50 zł znalazłam wygodne i ciepłe buty.
Jakiś czas temu składałam zamówienie na stronie Minti Shop. Zamówiłam mój ukochany podkład Loreal True Match, szykuję oddzielny wpis na jego temat. Chcecie? Dodatkowo do zamówienia dołączyła niezawodna gąbeczka Blend it. 
Zamówiłam też dodatkowo kilka plasterków na nos, by porównać ich działanie i opisać Wam na blogu. Post już powstał i możecie go przeczytać tutaj.
Na koniec coś dla włosomaniaczek. Doskonałe połączenie dwóch produktów - szampon i maska. Razem tworzą idealny ratunek dla moich włosów. Nie znam lepiej oczyszczającego szamponu jak ten od Pilomax. A maska... może powiem coś więcej w oddzielnym wpisie? :)
Z nowości u Andżeli pojawił się cudny zapach Black Opium. Szykuje dla Was właśnie recenzję na temat tego zapachu. Chcecie?
I to by było na tyle. Nazbierało się tego dość sporo. Jestem ciekawa co najbardziej Was zaciekawiło? Znacie nasze nowości? Czekamy na Wasze komantarze :)

Pozdrawiam ciepło.
Pati.
CZYTAJ WIĘCEJ »
19 lipca 2017

JAK PIELĘGNOWAĆ FARBOWANE, SUCHE I ŁAMLIWE WŁOSY? MOJE ULUBIONE PRODUKTY DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW - MONTIBELLO, LOREAL, BIOVAX

Witajcie! Dziś moja ulubiona tematyka na blogu - włosy. Od kiedy zaczęłam swoje metamorfozy na włosach, te momentalnie zaczęły się niszczyć, łamać, rozdwajać. Dekoloryzacje, rozjaśnianie, prostowanie, suszenie - i tak jestem im wdzięczna, że nadal rosną i jest ich jeszcze dużo na mojej głowie. Jak sobie pomyślę ile one muszą "w swoim życiu" przejść od razu mam ochotę sięgać po produkty do pielęgnacji, nawilżenia, odżywienia. Mam swoich stałych bywalców które się u mnie sprawdzają. Zaprezentuje je Wam w dzisiejszym poście.Zaczynamy :)
CZYTAJ WIĘCEJ »

23 marca 2017

L'OREAL PROFESSIONNEL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM - MASKA BŁYSKAWICZNIE REGENERUJĄCA WŁOSY?

Dzień dobry Kochani. Z początkiem wiosny warto zadbać o nasze włosy. Z pewnością będą nam wdzięczne za odstawienie prostownicy, suszarki. Korzystne będzie dla nich też nakładanie odżywek czy masek. O jednej z nich chciałaby Wam dziś opowiedzieć. Na początek zdradzę, że dzisiejszym bohaterem będzie maska L'oreal Professionnel Absolut Repair Lipidium, Zaczynamy!
CZYTAJ WIĘCEJ »

13 marca 2017

NOWOŚCI KOSMETYCZNE I WSPÓŁPRACE - MONTIBELLO, SYLVECO, NOVA KOSMETYKI, L'OREAL PROFESSIONNEL

Hej wszystkim! Z upragnieniem czekam na cieplejsze dni. Pogoda ostatnio nie rozpieszcza,naprawdę przydałoby się w naszym życiu więcej słońca i energii. A tak poza tym, to kobietom zawsze przydadzą się kolejne nowinki kosmetyczne, które równie dobrze potrafią poprawić nam humor i samopoczucie. Dziś właśnie przygotowałam post z nowościami kosmetycznymi, który zawsze cieszy się sporym zainteresowaniem. Zaczynamy :)

CZYTAJ WIĘCEJ »

23 lutego 2017

AKTUALNY STAN WŁOSÓW. JAK SIĘ SPISAŁ ZABIEG NANOPLEX?

Dzień dobry! Dawno nie było postu o moich włosach, o tym jaki jest ich aktualny stan i jaką stosuję pielęgnację. Trochę jestem niezadowolona ponieważ ostatnio moje włosy mają chyba gorszy czas, nie wyglądają zdrowo. Dlatego postanowiłam spróbować zabiegu Nanoplex. Jak się sprawdził? Odpowiedź w dzisiejszym poście.

CZYTAJ WIĘCEJ »

9 stycznia 2017

Najnowszy model szczotki Tangle Teezer The Ultimate - szczotka z rączką!

Witajcie Kochani! Lubię nowości, tym bardziej jeśli przeznaczone są dla włosów. Od kiedy pamiętam miałam problem z rozczesywaniem włosów. Z pomocą przyszła szczotka Tangle Teezer. Miałam najzwyklejszą, standardową wersję. Byłam zadowolona ale czegoś mi brakowało. Ostatnio robiąc zakupy w internecie napotkałam szczotkę z rączką Tangle Teezer i bez zastanowienia wrzuciłam do koszyka. Z czystej ciekawości... Jak się sprawdziła?
CZYTAJ WIĘCEJ »

30 listopada 2016

Jak sprawdza się na rozjaśnionych włosach odżywka olejek kokosowy (odżywienie i odbudowa) Hello Nature marki Cece of Sweden?

Dzień dobry! Dziś dalej pozostajemy w temacie włosów. Po farbowaniu i rozjaśnianiu włosom jest potrzebna porządna dawka odżywienia i regeneracji. Akurat tak się złożyło, że w otrzymanym od portalu Only You boxie znalazłam bardzo ciekawy produkt, który od razu wypróbowałam na swoich włosach. Czy dał rade zarówno przed jak i po farbowaniu? Jak sprawdza się na rozjaśnionych włosach? Odpowiedź znajdziecie niżej :)
CZYTAJ WIĘCEJ »

25 listopada 2016

Wizyta u fryzjera i zabieg Olaplex

Dzień dobry! Jak się macie? Ja ostatnio zabiegana strasznie. Ale wczoraj znalazłam chwile, dlatego wybrałam się do pobliskiego fryzjera by choć trochę się odstresować. No i tak też się stało. Dodatkowo kolor włosów bardzo mi się podoba i efekt końcowy jest jak najbardziej na tak! Zerknijcie same :)
CZYTAJ WIĘCEJ »

2 listopada 2016

Box Only You Dookoła włosów - Czyli coś dla włosomaniaczki

Dzień dobry! Po dość długiej nieobecności jestem. I od razu przybywam do Was z nowościami. Jakiś czas temu zgłosiłam się do testów organizowanych przez Only You. Kompletnie o tym zapomniałam. Pewnego dnia otrzymałam miłą wiadomość, że załapałam się do testowania. Box jaki otrzymałam był wypełniony aż po brzegi. A co w nim znalazłam? :) Zerknijcie koniecznie.
CZYTAJ WIĘCEJ »

19 sierpnia 2016

Kolor na który nigdy nie zafarbuję włosów oraz ulubiona maska do włosów czyli... TAG - Włosowe opowieści

Witajcie Kochane! Jakiś czas temu opublikowałam Tag makijażowy. Ten cieszył się sporym zainteresowaniem, dlatego też postanowiłam stworzyć kolejny...tym razem coś o włosach. Myślę, że to świetna okazja do poznania się oraz świetnej zabawy. Zatem nie przedłużając. zaczynamy :)
CZYTAJ WIĘCEJ »

25 lipca 2016

Fryzura na wesele - Luźny kok

Witam wszystkich czytelników! Witam wszystkich nie bez powodu... Od jakiegoś czasu jest dowód na to, że bloga poczytują również faceci! Samuel, z tego miejsca Cię pozdrawiam i życzę udanego urlopu w Paryżu. Wierzę, że są posty, które choć po części zainteresują męską stronę. Przechodząc do sedna. Niebawem wybieram się na wesele znajomych i już rozglądam się za fryzurą. Moje loki kręcone na prostownicę już totalnie mi się znudziły i taka fryzura wydaje mi się już nudna i banalna. Wpadłam jednak na pomysł, że z loków takich wyczarować można ślicznego, luźnego koka, który naprawdę wygląda okazale! Zerknijcie na kilka propozycji :)

CZYTAJ WIĘCEJ »

9 czerwca 2016

Kamilla Wax Colour Care. Maska regenerująca do włosów farbowanych na kolory jasne i do skóry głowy.

Witajcie Kochane! Ostatnio miałam lekkie zawirowania ale już wracam. Udało mi się znaleźć prace, uratować koty, trochę odpocząć i nabrać siły na kolejne posty. Jako, że bardzo lubię dbać o swoje włosy, dziś o kolejnej masce, którą udało mi się zdobyć na Meet Beauty Conference. Maska została dobrana do moich włosów, dodatkowo otrzymałam szampon o którym pisałam w tym poście. Jesteście ciekawe jak sprawdziła się u mnie maska? Zapraszam na recenzję! 
CZYTAJ WIĘCEJ »

8 kwietnia 2016

Puder ryżowy Ecocera

Hej Kochane! Jakiś czas temu pisałam Wam o pudrze transparentnym z Essence, który sprawdza się u mnie bardzo dobrze. Recenzję możecie przeczytać TU. Dziś przedstawię Wam kolejny produkt wart uwagi, tym razem będzie to Puder Ryżowy Ecocera. Zapraszam na recenzję :)
CZYTAJ WIĘCEJ »

5 kwietnia 2016

Poznajmy bliżej kosmetyki Plus Dla Skóry. Szampon, maska i krem - recenzja zbiorcza.

Hej! Wiecie... Spotkania Blogerek są jednak świetną sprawą. Dlaczego? A dlatego, że dają niesamowitą możliwość poznania cudownych osób, które łączy ta sama pasja. Z tego miejsca chcę pozdrowić Madzię z bloga Kraina Kobiecości. Madzia to przesympatyczna osoba, mamy kontakt do dziś, praktycznie codziennie i nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Dodatkowo niedługo będziemy mogły spotkać się ponownie dzięki Konferencji Meet Beauty na którą się wybieramy :) Kolejnym plusem takich Spotkań jest poznanie nowych kosmetyków. Tak też jest w moim przypadku. Dzięki Roksanie z bloga Dzwoneczkowy Raj Mamy poznałam kosmetyki Plus Dla Skóry. Jak się spisały? O tym już za chwilę :)

Szampon odżywczy do włosów suchych i zniszczonych - Plus dla skóry
CZYTAJ WIĘCEJ »

25 lutego 2016

Szampon|Włosy suche i zniszczone| Il Salone Milano - recenzja

Cześć! :) Stres mnie ogarnia gdy pomyślę, że za tydzień odbędzie się Spotkanie Blogerek, które postanowiłam zorganizować. Ale wiecie... Taki baaardzo pozytywny :) To będzie coś innego. Oderwanie od codzienności. Ale dość o tym. Dziś przychodzę z recenzją szamponu, który miałam okazję testować a mowa tu o marce Il Salone Milano, która zajmuje się tworzeniem profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych dla fryzjerów. Zapraszam :)
CZYTAJ WIĘCEJ »

24 lutego 2016

Naturalny nawilżacz dla włosów- jogurt naturalny na włosy po raz drugi.

Witajcie Kochane! Na początku swojej przygody z blogiem pokazałam Wam post z wykorzystaniem jogurtu naturalnego na włosy, który cieszył się naprawdę sporym zainteresowaniem. Pragnę go dziś uaktualnić. Dodać więcej szczegółów i uwag. A więc zapraszam. 
CZYTAJ WIĘCEJ »

5 stycznia 2016

Z wizytą w Salonie Expert- Zmiana koloru włosów:)

Witajcie! Na początek pragnę przeprosić za nieobecność. Chciałam trochę odpocząć od laptopa przez ten Świąteczny okres. Myślę, że większość z Was tak miała :) Pamiętacie post o tym jak pytałam Was jaki kolor włosów mi polecacie? Pisałam, że wybieram się do fryzjera. Tak też się stało. I o tym będzie dzisiejszy post :)

CZYTAJ WIĘCEJ »

18 grudnia 2015

Z wizytą u fryzjera. Zmiana koloru z mroźnego brązu na...?

Witam Kochaniutkie <3 Jako moje wierne Czytelniczki, znające się na aktualnych trendach dziś doradzicie mi jaki kolor będzie dla mnie odpowiedni. :)

CZYTAJ WIĘCEJ »

2 listopada 2015

Olejowanie włosów na mokro

Cześć Słoneczka! W poniedziałki zawsze nachodzi mnie na pielęgnację moich kłaczków. Dziś też, po raz pierwszy wypróbuję metodę olejowania na mokro. Ciekawi ? Zapraszam dalej :)

CZYTAJ WIĘCEJ »